Profesjonalna Usługa Najmu

Wynajmij swoją nieruchomość za pośrednictwem naszej firmy. Nasi brokerzy zajmą się kompleksowo przygotowaniem Twojej oferty na najwyższym poziomie. Zaaranżują profesjonalną sesję zdjęciową z użyciem metody Home Staging oraz nagrają wirtualny spacer po Twojej nieruchomości tak, aby klienci mogli poznać wszystkie jej walory bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, przy usłudze na wyłączność, nasi brokerzy zajmą się w pełni zarządzaniem Twoją nieruchomością. W ramach tej kompleksowej usługi nasi brokerzy m.in reprezentują klienta na spotkaniach spółdzielni/wspólnoty, w przypadku awarii, na życzenie klienta, organizują pomoc niezbędnych fachowców, pilnują terminowych opłat rachunków oraz robią przekazanie i odbiór wynajętej nieruchomości, sprawdzając rzetelnie jej stan po zakończonej umowie najmu. Dodatkowo, świadcząc usługi na najwyższym poziomie, dajemy jako nieliczni gwarancję na naszą usługę wynajmu. Nie zwlekaj i powierz nam swoje nieruchomości.

Najem dla klientów biznesowych i zagranicznych

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszego regionu, w którym duże korporacje otwierają swoje fabryki i siedziby, przygotowaliśmy profesjonalną usługę relokacyjną dla firm. Nasi brokerzy wyszukają dla pracowników firm, najbardziej optymalne lokalizacje, blisko miejsca pracy lub miejsc wskazanych jako pożądane przez naszego klienta. Przygotują profesjonalną umowę najmu oraz zajmą się w pełni przekazaniem nieruchomości. Na potrzebny klienta stworzą mapę okolicy, wskazując najbardziej potrzebne obiekty w pobliżu nowego miejsca zamieszkania oraz pomogą w organizacji firm przeprowadzkowych lub sprzątających. W przypadku klientów zagranicznych, odbiorą z lotniska i tego samego dnia ulokują klienta w nowym miejscu zamieszkania, w pełni zajmując się organizacją całego przedsięwzięcia.

Sprzedaż nieruchomości

Sprzedaj swoją nieruchomość za pośrednictwem naszej firmy. Nasi brokerzy zajmą się kompleksowo przygotowaniem Twojej oferty na najwyższym poziomie - zaaranżują profesjonalną sesję zdjęciową z użyciem metody Home Staging, pomogą w przygotowaniu dokumentów do sprzedaży nieruchomości, umówią spotkanie z notariuszem, towarzysząc naszemu klientowi aż do momentu przekazania kluczy do sprzedanej nieruchomości. Dodatkowo przy usłudze na wyłączność nasi brokerzy nagrają wirtualny spacer po Twojej nieruchomości oraz okolicy przy użyciu innowacyjnej technologii latającego Drona. Nie ryzykuj niekorzystnej sprzedaży swojej nieruchomości i powierz ją doświadczonym ekspertom z tej branży.

Zakup nieruchomości

W naszym biurze klienci w jednym miejscu mogą zapoznać się z najlepszymi nieruchomościami, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Nasi brokerzy zaproponują najbardziej optymalne oferty odpowiadające zapotrzebowaniu naszego klienta. Przy użyciu technologii Virtual Reality, w naszym biurze, zaprezentują klientowi wirtualny spacer po najlepszych nieruchomościach dostępnych aktualnie na rynku. W przypadku rynku pierwotnego, całkowicie bezkosztowo, dokonają porównania nowych inwestycji developerów w mieście. W ramach tej usługi nasi klienci będą mogli również skorzystać z doradztwa kredytowego, a nasz niezależny doradca przygotuje porównanie najlepszej oferty kredytowej spośród 4-5 banków, które będą posiadały najkorzystniejsze oprocentowanie oraz marże dla naszego klienta. Nasi brokerzy będą wspierać klienta do samego końca procesu zakupu nieruchomości, towarzysząc mu w trakcie podpisania aktu notarialnego aż do momentu przepisania własności na naszego klienta. Nie ryzykuj niekorzystnego lub zbyt drogiego zakupu i powierz wybór najlepszych nieruchomości naszym ekspertom. Zaufaj ich wiedzy i doświadczeniu!