| Symbol oferty | DHB-DS-6246 |
| Powierzchnia | 219,80 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 189,58 m² |
| Powierzchnia działki [m2] | 200 m² |
| Liczba pokoi | 4 |
| Rodzaj domu | szeregowiec |
| Standard | |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Garaż | jest |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 2 |
| Liczba tarasów | 1 |
| Zagosp. działki | niezagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | prostokąt |
| Pokrycie dachu | blacha |
| Stan budynku | do remontu |
| Ogrodzenie działki | ogrodzona |
| Rok budowy | 1983 |
| Gaz | jest |
| Woda | tak - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | działki zabudowane |
| Ogrzewanie | gazowe |
| Umeblowanie | puste |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 150 m |
| Odl. do sklepu [m] | 400 m |
| Odl. do szkoły [m] | 800 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 800 m |
| Tarasy | taras |
| Prąd | jest |
| Kanalizacja | miejska |
Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia urokliwego domu w zabudowie szeregowej, o pow. całkowitej 219,8 m2, użytkowej 189,5 m2 w stanie do odświeżenia bądź remontu, położonego w mieście Dębica na ul.Słonecznej , na ogrodzonej działce 2 arowej. Budynek z roku 1983. Wszystkie media w budynku. To idealna oferta dla rodziny z dziećmi, jak i super opcja pod inwestycje.
Zapraszam do prezentacje w celu zapoznania się z ofertą.
Rozkład Domu:
Parter: garaż, 4 pomieszczenia, korytarz, klatka schodowa,
1 Piętro: kuchnia, salon, wc,duży przedpokój
2 Piętro: 3 pomieszczenia, przedpokój, łazienka + 2 balkony,
Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach miasta Dębica. Otoczenie domów jednorodzinnych,co gwarantuje prywatność, niedaleko tereny zielone które gwarantują aktywny wypoczynek. Jednocześnie, dzięki dogodnemu położeniu, dojazd do miasta jest szybki i wygodny, co sprawia, że można cieszyć się spokojem na co dzień, a jednocześnie korzystać z uroków miejskiego życia.
Opis nieruchomości:
Dodatkowe informacje:
Nieruchomość jest w stanie do odświeżenia bądź kapitalnego remontu, co daje przyszłym właścicielom możliwość wykończenia wnętrza według własnych upodobań i potrzeb. Dom posiada duży potencjał, aby stać się wymarzonym miejscem do życia.
Wysokość raty
Specjalista ds. Nieruchomości