2 pokoje
107.00 m²
23,36 zł/m2
parter
DHB-LW-6297

2 500 zł

Lokal na wynajem
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty DHB-LW-6297
Powierzchnia 107,00 m²
Liczba pokoi 2
Pomieszczenia
Liczba pomieszczeń socjalnych 1
Paula Waszak

Paula Waszak

Specjalista ds. nieruchomości

Napisz wiadomość 17 Ofert

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na wynajem atrakcyjny lokal gastronomiczny o powierzchni 107 m², położony w bardzo dobrej lokalizacji w Krośnie – w ruchliwej części miasta, w sąsiedztwie licznych punktów handlowo-usługowych.

Lokal znajduje się w obiekcie o dużym natężeniu ruchu klientów, co czyni go idealnym miejscem pod działalność gastronomiczną, cateringową lub gastronomię z obsługą na miejscu i na wynos. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie wejście z ulicy, zapewniające bardzo dobrą widoczność i łatwy dostęp dla klientów.

Powierzchnia:

• powierzchnia użytkowa – 107 m²

Układ i możliwości:

• funkcjonalny układ pomieszczeń przystosowany pod działalność gastronomiczną;

• sala konsumpcyjna oraz zaplecze kuchenne;

• lokal wyposażony – wyposażenie gastronomiczne pozostaje do dyspozycji Najemcy;

bezpośrednie wejście z ulicy;

Najważniejsze atuty nieruchomości:

• bardzo dobra lokalizacja w ruchliwej części Krosna;

• duża liczba miejsc parkingowych;

• lokal przygotowany pod działalność gastronomiczną;