| Symbol oferty | DHB-MW-1886 |
| Powierzchnia | 30,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | pustak |
| Standard | |
| Piętro | 6 |
| Liczba pięter w budynku | 12 |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Okna | PCV |
| Instalacje | nowe |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2019 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | tak - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | tak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 200 m |
| Odl. do sklepu [m] | 300 m |
| Odl. do szkoły [m] | 600 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 700 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 2 |
| Usytuowanie | jednostronne |
Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości 23626
Nr licencji: 23626
Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem przy ulicy Lubelskiej o powierzchni 30 m2 usytuowane na 6 piętrze z widokiem na panoramę miasta.
Układ pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym,
- łazienka,
- przedpokój.
Lokalizacja:
Prestiżowe osiedle SKY RES przy centrum miasta z szeroką bazą usługowo-handlową. Apartamentowce powstały na ulicy Lubelskiej i Warszawskiej oraz przy Alei Wyzwolenia, co pozwala na doskonałe połączenie z innymi dzielnicami miasta zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Lokalizacja osiedla zapewnia szybki dostęp do portu lotniczego Jasionka oraz wjazdu na autostradę A4 (2 km). W budynku na parterze znajduje się sklep spożywczy Żabka, Al.Capone, a przy budynku znajduje się sklep Lidl.
Cena wynajmu: 1900 zł + ok. 500 zł czynsz + prąd
Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję
Zapraszamy do współpracy z naszym biurem!
Adrian Kuś, tel: 790 956 755
Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości 23626