Mieszkanie na wynajem Rzeszów, Lubelska

3 pokoje
65.00 m²
44,62 zł/m2
1 piętro
DHB-MW-5107

2 900 zł

Mieszkanie na wynajem
Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty DHB-MW-5107
Powierzchnia 65,00 m²
Liczba pokoi 3
Standard
Piętro 1
Garaż garaż podziemny
Stan lokalu idealny
Mies. czynsz admin. 950 PLN
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2022
Umeblowanie pełne
Winda tak
Liczba wind 1
Piotr Koguc

Piotr Koguc

Specjalista ds. nieruchomości

Napisz wiadomość 16 Ofert

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami oraz salonem z kuchnią do wynajęcia. Nieruchomość o powierzchni 65m2 usytuowana jest na 1 piętrze  przy ul. Gromskiego. Mieszkanie dwustronne, wykończone w wysokim standardzie, umeblowane i w pełni wyposażone.

Mieszkanie składa się z: 
- salonu z kuchnią,
- sypialni,
- pokoju,
- łazienki,
- pomieszczenia gospodarczego,
- przedpokoju. 
Do mieszkania przynależy balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w bardzo spokojnej dzielnicy Rzeszowa. Ta niezwykle urokliwa lokalizacja, łączy ze sobą wygodę życia na obrzeżach miasta z ciszą i spokojem. Mieszkanie znajduje się blisko centrum, co ułatwia dostęp do wszystkich najważniejszych punktów, transportu publicznego, a także zapewnia szybki dostęp do portu lotniczego Jasionka oraz do wjazdu na autostradę A4. W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkole, plac zabaw, a także tereny zielone. 

Dostępne od ZARAZ
Cena wynajmu: 2900 zł + czynsz ok. 950zł + prąd