| Symbol oferty | DHB-MW-6008 |
| Powierzchnia | 80,00 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 10,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Standard | |
| Piętro | 1 |
| Stan lokalu | idealny |
| Okna | PCV 3 szyby, ciepły montaż |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2023 |
| Widok | na podwórko |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | zabudowa jednorodzinna |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 300 m |
| Odl. do sklepu [m] | 400 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 000 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 1 000 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 80 m² z balkonem 10m2, położone w nowoczesnym budynku w Rzeszowie.
Lokal jest – gotowy do wprowadzenia od 01.08.2026roku. Nowoczesny design i wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ pomieszczeń,– idealne miejsce do wypoczynku, duże przeszklenia zapewniające świetne doświetlenie wnętrz, nowy sprzęt AGD i umeblowanie w salonie oraz kuchni.
Mieszkanie znajduje się przy ul. Powstańców Listopadowych w Rzeszowie – w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, tereny rekreacyjne oraz szybki dojazd do centrum. Idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń.
Mieszkanie dostępne od 01.08.2026 roku!
Cena: 3900 zł odstępne + 250 zł czynsz administracyjny + media
Za wynajem nieruchomości pobierana jest prowizja.
Zapraszam do kontaktu:
Angelika Flemming, tel: 881 500 059
Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości 23810