| Symbol oferty | DHB-DW-5776 |
| Powierzchnia | 150,00 m² |
| Powierzchnia działki [m2] | 900 m² |
| Liczba pokoi | 6 |
| Rodzaj domu | połowa domu |
| Standard | |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Wymiary działki | 23x29 m |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | Barierka |
| Liczba balkonów | 2 |
| Zagosp. działki | częściowo zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | prostokąt |
| Stan budynku | do zamieszkania |
| Ogrodzenie działki | ogrodzona |
| Rok budowy | 2000 |
| Gaz | jest |
| Woda | jest |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | działki zabudowane |
| Ogrzewanie | gazowe |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 200 m |
| Odl. do sklepu [m] | 700 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 700 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 1 700 m |
| Rolety antywłamaniowe | tak |
| Prąd | jest |
| Kanalizacja | tak |
Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia ofertę wynajmu części domu w malowniczej okolicy przy ul. Brzegowej w Rzeszowie. Nieruchomość ta oferuje szybki i wygodny dojazd do centrum miasta. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą zapewnia komfort codziennego życia. Jeżeli poszukujesz przestronnego i komfortowego domu, ta propozycja na pewno spełni Twoje oczekiwania! Dom o powierzchni 150 m² znajduje się na działce o powierzchni 9 arów. Jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Dom charakteryzuje się bardzo wygodnym układem pomieszczeń i przestronnymi pokojami, co czyni go idealnym miejscem dla osób ceniących komfort i wygodę.
Układ pomieszczeń:
- salon z wyjściem na balkon
- kuchnia
- 4 sypialnie
- mniejszy pokój
- łazienka
Lokalizacja:
Osiedle Zwięczyca to spokojna i dobrze skomunikowana część Rzeszowa, oferująca szybki dostęp do centrum miasta. Okolica charakteryzuje się dużą ilością zieleni, co sprzyja spacerom i aktywnemu wypoczynkowi. To idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących ciszę i wygodę. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola oraz przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia wygodę i komfort codziennego życia.
Cena: 4000 zł - przy 3 osobach zamieszkałych (w tym wszystkie media!)
Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję.
Piotr Koguc, tel: 537 840 720
Specjalista ds. nieruchomości