| Symbol oferty | DHB-MW-2828 |
| Powierzchnia | 45,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | wieżowiec |
| Standard | |
| Piętro | 12 |
| Liczba pięter w budynku | 17 |
| Garaż | garaż podziemny |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Okna | PCV |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 2 |
| Rok budowy | 2020 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 50 m |
| Widok | panorama miasta |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | panorama |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 200 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 500 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 2 |
| Usytuowanie | narożne |
Biuro Nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość o powierzchni 45 m2 usytuowana jest na 12 piętrze. Przestronne oraz jasne wnętrze to zdecydowanie duży atut mieszkania.
Apartament stanowi doskonałą ofertę dla wymagającego Najemcy, poszukującego dobrego standardu, pełnego wyposażenia .
Wykończony z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy detal. Apartament wykonany został w stylu minimalistycznym z jednoczesnym naciskiem na elegancję i przytulną atmosferę. Najwyższej klasy wykończenie, przestronne oraz jasne wnętrza to zdecydowanie atuty wyróżniające ten apartament.
Układ pomieszczeń:
-salon z aneksem kuchennym (z wyjściem na balkon) ,
- sypialnia (z wyjściem na balkon),
- niezależny pokój,
- łazienka,
- przedpokój.
Do mieszkania przynależy również miejsce postojowe w zamykanym parkingu podziemnym. Oraz komórka lokatorska na piętrze mieszkania.
Doskonała lokalizacja - niepowtarzalne zestawienie terenów zielonych z tętniącą życiem elegancką częścią Rzeszowa! Baza handlowo-usługowa i połączenia bardzo wygodnej i perfekcyjnie rozwiązanej sieci komunikacyjnej w zasięgu ręki. Spokojne otoczenie przynosi wytchnienie od zgiełku, pędu życia, pozwala się zrelaksować. Daje poczucie wolności i niezależności, jest gwarancją niezwykłego komfortu. Ta doskonała lokalizacja zapewnia harmonijny city - life balance - wygodę życia blisko centrum miasta.
Mieszkanie dostępne od 15.07.2026r
Cena najmu:2400 zł + czynsz(600zł)+ energia elektryczna!
Do ceny najmu należy doliczyć miejsce postojowe w garażu podziemnym- 200zł!
Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizje.
Zapraszamy do współpracy z naszym biurem!
Agent odpowiedzialny: Mateusz Koszarny
Tel:790-699-343
Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości 23611